Vítejte v Oko! Bistro – novém projektu Oko! rodiny. V této naší útulné kavárně denně pečeme čerstvý chléb, croissanty, koláče a dorty. Každý den připravujeme snídani a oběd, a to pouze z těch nejkvalitnějších místních surovin. Můžete si u nás také vybrat a objednat naše domácí výrobky, jako jsou kombucha, kimči, kvas, nakládaná cibule či různé koláče a sladkosti. Najdete u nás také vynikající výběr sezónních vín a koktejlů, které si můžete vychutnat po práci nebo o víkendech.

V neformálním prostředí naší kavárny si můžete odpočinout, poslechnout si příjemnou hudbu a užít si šálek horké kávy, čaje i osvěžující domácí limonádu.
Hledáte klidný prostor pro práci nebo studium? Máme samostatnou studovnu s vysokorychlostním wifi i LAN připojením. Je to ideální místo pro práci, studium nebo čtení knihy z naší knihovny. Studovna je přístupná v pracovní dny i o víkendech od 8:00 do 20:00 hodin.
Oko! Bistro je také ideálním místem pro pořádání soukromých i veřejných akcí. Najdete u nás několik místností vhodných pro různé příležitosti.

Hlavní sál: Skvěle se hodí pro uspořádání večeří, narozeninových oslav nebo posezení pro až 30 osob.

Studovna: Kapacita místnosti je až 24 osoby. Studovna je ideální pro workshopy, večery hraní deskových her nebo semináře.

Konferenční místnost: Optimální pro větší workshopy, výuku jógy i meditace. V místnosti se nachází malé pódium, které může sloužit pro menší představení, diskuze a další aktivity. Kapacita je až 40-45 osob.

Máte zájem o další informace nebo o pronájem některého z našich prostor? Kdykoli nás navštivte, napište nám nebo zavolejte.


[instagram-feed]

V Oko! Bistro každý den připravujeme čerstvou nabídku. Podívejte se na náš jídelní lístek a přijďte si k nám vychutnat skvělé jídlo i nápoje.

Kontakt

Otevírací doba

pondělí 8:00 – 20:00

úterý 8:00 – 20:00

středa 8:00 – 20:00

čtvrtek 8:00 – 20:00

pátek 8:00 – 21:00

sobota 09:00 – 21:00

neděle 09:00 – 16:00

Oko! Bistro all rights reserved by Oko! Multimedia s.r.o ICO:0262661